Warning: getimagesize(): Peer certificate CN=`*.domeny.host' did not match expected CN=`restauracja.gorskidiament.pl' in /home/users/wiget001/public_html/domains/restauracja.gorskidiament.pl/public_html/wp-content/themes/gommero-pro/functions.php on line 290

Warning: getimagesize(): Failed to enable crypto in /home/users/wiget001/public_html/domains/restauracja.gorskidiament.pl/public_html/wp-content/themes/gommero-pro/functions.php on line 290

Warning: getimagesize(https://restauracja.gorskidiament.pl/wp-content/themes/gommero-pro/assets/images/logo.png): failed to open stream: operation failed in /home/users/wiget001/public_html/domains/restauracja.gorskidiament.pl/public_html/wp-content/themes/gommero-pro/functions.php on line 290
Gorski Diament - restauracja


Sylwester 2022/2023
Serdecznie zapraszamy Państwa na bal sylwestrowy organizowany w naszej restauracji.
W sercu Zakopanego spędzicie magiczną noc w oprawie muzycznej Jana Karpiel-Bułecka i Gooroleska.
Rozpoczęcie zabawy 20:00.

Więcej informacji pod numerem: +48 605 858 436

Opłaty rezerwacyjne: Rest S Gastrox Sp.z.o.o S.K
ul. Stefana Batorego 16, 34-300 Żywiec
ING: 46 1050 1100 1000 0090 3075 4072
W tytule przelewu proszę podać numer telefonu wraz z imieniem i nazwiskiem.

Restauracja Górski Diament to niebanalne miejsce spotkań i niezapomniana podróż po kulinarnych ścieżkach, którymi prowadzi nasz Szef kuchni.

Smaki to nasza nieustająca miłość i pasja, którą dzielimy się z Naszymi Drogimi Gośćmi. Jak mawiała Sophia Loren:„Gotowanie to akt miłości, podarunek, sposób na dzielenie z innymi małych sekretów”.


Love & Passion

Spróbuj więc, Drogi Podróżniku, naszych dań europejskich podanych w nowoczesny, lecz wyszukany sposób.
W naszym menu znajdzie również coś dla siebie zarówno osoba o preferencjach wegetariańskich, jak i korzystająca z diety bezglutenowej.

Read More

Love & Passion

Wnętrza Restauracji Górski Diament zostały zaprojektowane przez wybitnych architektów zakopiańskich, by stworzyć atmosferę przytulności i bezkompromisowego piękna. Zadbaliśmy o klimat, ciepłe, niebanalne wnętrza, w którym każdy Podróżnik czuje się mile widzianym gościem.

Read More

Love & Passion

Zapraszamy Cię do nas z przyjaciółmi, by cieszyć się wspólnym posiłkiem, by zorganizować świąteczne śniadanie czy niedzielne popołudnie z rodziną, by oczarować partnerów biznesowych, spotkać się w urodziny, chrzciny lub po prostu, by odetchnąć od pędu dnia codziennego.

Read More

Fundacja Księstwa Góralskiego
Podtrzymujemy i upowszechniamy góralską tradycję.