Górski Diament Zakopane

Zapraszamy codziennie od 8.00 do 22.00 Piłsudskiego 14 - 200 metrów od Krupówek Rezerwacje stolika - +48 602 1111 44

Restauracja Górski Diament to niebanalne miejsce spotkań i niezapomniana podróż po kulinarnych ścieżkach, którymi prowadzi nasz Szef kuchni.

Smaki to nasza nieustająca miłość i pasja, którą dzielimy się z Naszymi Drogimi Gośćmi. Jak mawiała Sophia Loren:„Gotowanie to akt miłości, podarunek, sposób na dzielenie z innymi małych sekretów”.


Love & Passion

Spróbuj więc, Drogi Podróżniku, naszych dań europejskich podanych w nowoczesny, lecz wyszukany sposób.
W naszym menu znajdzie również coś dla siebie zarówno osoba o preferencjach wegetariańskich, jak i korzystająca z diety bezglutenowej.

Read More

Love & Passion

Wnętrza Restauracji Górski Diament zostały zaprojektowane przez wybitnych architektów zakopiańskich, by stworzyć atmosferę przytulności i bezkompromisowego piękna. Zadbaliśmy o klimat, ciepłe, niebanalne wnętrza, w którym każdy Podróżnik czuje się mile widzianym gościem.

Read More

Love & Passion

Zapraszamy Cię do nas z przyjaciółmi, by cieszyć się wspólnym posiłkiem, by zorganizować świąteczne śniadanie czy niedzielne popołudnie z rodziną, by oczarować partnerów biznesowych, spotkać się w urodziny, chrzciny lub po prostu, by odetchnąć od pędu dnia codziennego.

Read More

Fundacja Księstwa Góralskiego
Podtrzymujemy i upowszechniamy góralską tradycję.